Bine ai venit pe MASTER GAMING COMMUNITY! Va rugam sa va inregistrati!
Bine ai venit pe MASTER GAMING COMMUNITY! Va rugam sa va inregistrati!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  MG * PortalMG * Portal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ce Gear iMi ReCoManZi ?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
QuEsT*
Member
Member
QuEsT*


Numarul mesajelor : 39
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 28
Localizare : ...oN ThE MoThErFuCkiNg Chair...

Ce Gear iMi ReCoManZi ? Empty
MesajSubiect: Ce Gear iMi ReCoManZi ?   Ce Gear iMi ReCoManZi ? EmptyMar Iul 14, 2009 10:39 pm

Ce PaReRi AveTi ?Eu ReCoManD aSa:
Mouse:uNu` DiN SeRiA iNtELLi-MouSe (CliCk) sau Un RaZeR.
PaD:uNu`DiN SeRiA SteeLSeRiEs QcK (CliCk)
HeadPhoNe: ToT uN SteeLSeRies,SteeLSeRiEs SiBeRiA BLaCk FuLL-SiZe.
KeYbOaRd:o ZboArD Sau o LoGiTeCh

PoZe HeadPhoNE:
Ce Gear iMi ReCoManZi ? Casti-steelseries-siberia-full-size-headset-blackCe Gear iMi ReCoManZi ? SteelSeries_Siberia_full-size_Headset_USB_White

MaI CeVa Ca HoMe CiNeMa lover lover

PoZe PaD:Ce Gear iMi ReCoManZi ? Steelseries_qck_heavy_highlightsCe Gear iMi ReCoManZi ? 6

PoZe MoUsE:Ce Gear iMi ReCoManZi ? Microsoft_intellimouse-explorer <~~ iNtELLi Ce Gear iMi ReCoManZi ? Razer-lachesis-mouse


PoZe KeYbOaRd:zboarD ~~>Ce Gear iMi ReCoManZi ? Zboard_merc LoGiTeCh~~>Ce Gear iMi ReCoManZi ? Logitech_G15

EU Asi OpTa PenTru LoGiTeCh.

PS:Pentru Mai MuLTe iNforMaTii,Mai DeTaLiaTe,ConSulTaTi AsTA,Trebuie Sa DiSpui Si De Un BudGet DeStuL De MaRe -faranumar- (CeL PuTiN 500 RoNi).
Pentru iNfo AccEsaTi www.intend.ro *Are Mai De ToaTe* Si/Sau www.gamesgear.ro *AccEsoRii SpeCiaLe PenTru Counter-Strike.Dar AminteSte-ti,PaNa La Urma DaCa Ai "EchiPaMeNt" BuN Nu iNseaMnA NeaPaRaT Ca Le Ai Cu Cs-u,SkiLL-u ConTeaZa GL&HF lover
eDiT,aGaiN: http://www.razerzone.com/store/ <~~ CliCk PenTru iNfo DeSpRe NoiLe ProDuSe RaZeR.(NEW! KeYbOaRd:TaRaNTuLa)


Ultima editare efectuata de catre QuEsT* in Mier Iul 15, 2009 9:10 am, editata de 6 ori
Sus In jos
https://forum112233.forumgratuit.ro/forum.htm
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numarul mesajelor : 233
Data de inscriere : 23/04/2009
Varsta : 29
Localizare : Brasov

Ce Gear iMi ReCoManZi ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce Gear iMi ReCoManZi ?   Ce Gear iMi ReCoManZi ? EmptyMar Iul 14, 2009 10:44 pm

cele mai bune sunt cele de la razer eu voi achizitiona o tastatura A4tech X7-G800MU :



Ce Gear iMi ReCoManZi ? 200810311826170.550319b866c18a57d557d61167728919



si un mouse A4Tech X7 X710F-1 :



Ce Gear iMi ReCoManZi ? A4tech-mouse-a4tech-x7-x710f-1-49d6154e2cd47


acestea 2 sunt intrun pachet Wink sper sa le cumpar cat de curand :X dar criza ne omoara -faranumar-
Sus In jos
https://forum112233.forumgratuit.ro
QuEsT*
Member
Member
QuEsT*


Numarul mesajelor : 39
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 28
Localizare : ...oN ThE MoThErFuCkiNg Chair...

Ce Gear iMi ReCoManZi ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce Gear iMi ReCoManZi ?   Ce Gear iMi ReCoManZi ? EmptyMar Iul 14, 2009 10:48 pm

`Tui CriZa MaSii . . .Ce CiudaT aRaTa MouSe-ul aLA affraid . . .DaCa ZiCi Tu Ca ii Mai Bun aTuNCi SunT ConFus Rau De ToT lol! scratch . . . oRiCuM Se GaSeX FoarTe Greu aCeSte ComPoNeNtE,BiNe-n-`TeLes DaCa Sti Sa CauTi GaSeSti De ToaTE.
PS:oRiCuM TreBuiE Sa iMi CumPar Un MouSe NeaPaRaT,Asta aL Meu Nu DuCe SaRaCu Un MeCi iNtreG...
CreD Ca Voi Opta Pentru Un RaZeR,Sper NuMa Sa Dau De eL.

Am ReVeNiT CU Un eDiT,Am aDaUgaT TasTaTuRa iN pRiMuL pOsT lover ...
Sus In jos
https://forum112233.forumgratuit.ro/forum.htm
Continut sponsorizat





Ce Gear iMi ReCoManZi ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce Gear iMi ReCoManZi ?   Ce Gear iMi ReCoManZi ? Empty

Sus In jos
 
Ce Gear iMi ReCoManZi ?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Administratie :: Discutii libere-
Mergi direct la:  
Copyright © 2009 Master Gaming Community. All rights reserved.
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente